Nisan 27, 2018

Ferforje Karyola Modelleri

Sayfa 1  2.Sayfadasınız   Sayfa 3

  • Dayanıklı Sağlam Ferforje Karyola Başlıkları
  • Dekoratif Şık Karyola Modelleri
  • Uygun Fiyatlar İle
Dayanıklı Sağlam Ferforje Karyola Başlıkları

Mekanlar için modası hiç geçmeyecek bir ürün söylemek gerekirse bu şüphesiz ferforjedir. Ferforjenin estetiği, dayanıklılığı onu farklı kılmaktadır. Ferforje yatak konusunda da aynı şeyi dile getirmek mümkün. Birçok farkı tarz ve modelde imal edilebilen yataklar ahşab mobilyadan sıkılan, farklı olmak isteyen kişiler için oldukça idealdir. Ayrıca birçok farklı şekil figürler uygulanarak kişiye özel hale getirilebilmekte. Boy ve en konusunda da standartlara uymak istemeyen müşterilerimize cevap verebilmekteyiz.

Dekoratif Şık Karyola Modelleri

Yatak odanızın dekorunu ilk andan itibaren değiştirir ferforje yatak. Ferforje yatak tasarımları neredeyse sınırsız sayıdadır. Bu tamamen müşteri tarzına yada ergonomi koşullarına göre değişebilen esneklikte. Yatak odanızda farklı bir hava yakalamak isterseniz zarif dayanıklı ferforje karyola ürünlerimizi inceleyin.

Uygun Fiyatlar İle

Ferforje karyola başlık fiyatları için kişiye özel imalat yaptığımızdan değişkenlik olabilmektedir. Ağır işçilik gerektirmeyen, minimal  tarzdaki ferforje yataklar daha ekonomik, tasarımı ağır ve işçiliği daha fazla olan yataklar kısmen biraz daha maliyetli olmakta. Fakat fiyatlarımızı ve tasarımlarımızı genel olarak piyasa ile karşılaştırdığınızda farkımızı siz de görebilirsiniz.