Nisan 26, 2018

Ferforje Yatak

Modellerimizin Devamı >>> Sayfa 2
  • Uzun Ömürlü Ferforje Yatak
  • Dekoratif Şık Ferforje Yatak
  • Üstelik Çok Ekonomik
Uzun Ömürlü Ferforje Yatak
Mekanlar için modası hiç geçmeyecek bir ürün söylemek gerekirse bu ferforje olacaktır. Ferforjenin estetiği, dayanıklılığı kalitesi onu farklı kılmakta. Ferforje yatak konusunda da aynı şeyi dile getirmek mümkündür. Birçok farkı tarz ve modelde imal edilebilen yataklar mobilya, ahşap sıradanlığından sıkılan, farklı olmak isteyen kişiler için oldukça idealdir. Ayrıca birçok farklı şekiller uygulanarak kişiye özel tasarım harikaları hale getirilebilmekte. Boy ve en konusunda da standartlara uymak istemeyen müşterilerimize cevap verebilmekteyiz. Ferforje yatak ölçüleri genel olarak tek kişilik için 90x200 cm olur iken çift kişilik modeller ise standart olarak 180x200 cm olarak üretilmekte. Tabi her zaman size özel ebat seçeneği sunabilmekteyiz.
 
Dekoratif Şık Ferforje Yatak

Yatak odanızın dekorunu ilk andan itibaren değiştirebilir ferforje yataklar. Ferforje yatak modelleri, tasarımları neredeyse sınırsız sayıdadır. Bu tamamen müşteri tarzına yada ergonomi koşullarına göre değişebilen esneklikte. Ferforje motifle süslenmiş yatak, güçlü iskeleti ile de sağlamlık sunmakta. Son dönemlerde yatak odalarında ahşabın tahtına oldukça güçlü bir aday olan ferforje yataklar mobilya, ahşap yatak veya bazalara nazaran neredeyse sayısız model alternatifi sunmakta. Ferforje yataklar ahşap modellere nazaran kolayca temizlenir, sökülüp takılabilen karyolalardır. Ayrıca birçok ferforje karyola modeli oldukça hafif olduğundan ev taşımalarında oldukça pratik. 

Ferforje Yatak Fiyatları

Ferforje yatak fiyatları; yatağın tasarımı ve kullanılanacak malzemeler ile doğru orantıda. yatak başlığı imalat yapan atölyemiz siz değerli müşterilerimize en iyi fiyatı sunma gayreti içinde. Fiyatlarımızı piyasadaki ürünlerde rahatlıkla kıyaslayabilirsiniz. Ağaç yada demir yan bağlantı aparatları ve yatağın alt bölümündeki ana taşıyıcı kısım, yatağın konduğu zemine zarar vermemesi adına ayak altlarına konacak aparatlar dahi fiyatı etkileyen faktörler olmakta. Ayrıca ferforje yatak başlığı eklenmiş ürünler, düz yatak başlıklarına nazaran daha maliyetli modellerdir. Ucuz ferforje yatak arıyor iseniz teklif alın. hem kalitemiz hem de fiyatımızla sizi memnun edeceğimize eminiz. Ayrıca fiyatı etkileyen diğer faktör sayarsak, paslanmazlık, demir işçiliği ve boyadır. Ferforje karyola fiyatları , elbette çift kişilik modeller, tek kişilik yatal modellerine kıyasla daha pahalı olurken, taşınabilir demonte modellerin de ayrı bir fiyat grafiği bulunmakta. 

Ferforje Karyola

Demirden üretilen ferforje karyola çeşitlerinin insan sağlığına zarar vermemesi  için hiçbir keskin bölümü bulunmayacak şekilde bazı işlemlerden geçirildikten sonra kullanıcıya bu şekilde sunulmalıdır. Ferforje demir yatak modelleri sadece evlerde kullanılmıyor. Oteller, yazlıklar, pansiyon gibi yerlerde uygun bütçeli ferforje karyolalar tercih edilmektedir.
Ayrıca bu yataklara bazı motorlu sistemler dahil edilip alçalma yükselme gibi özellikler ekleyebilmek mümkün. Ferforje demir karyola fiyatları araştırıyor iseniz. Yatağın karyolaya dahil olup olmadığını mutlaka sormalısınız. Model resminde yatak var iken fiyata dahil edilmemiş olabiliyor. Bu da fiyat açısından yanılgı oluşturmakta. 
Ferforje yataklar sadece yetişkinler için değil. Çocuklar için de şık modellerde var. Bebek ve çocuk karyolalarına aksesuar takılabilmesi için özel bölümler eklenebilmektedir. Bu da yatağı daha keyifli hale getiricektir. Yatak renklerini tamamen evinizin ve odanızın dekoruna uygun şekilde seçebilirsiniz. İster modern ister klasik bir model olsun isteğinize en uygun ferforje yatakları www.karyolabasligi.com'da bulabilirsiniz. 
Ferforje yatak veya karyola nereden alınır merak ediyorsanız cevap tabiki KaryolaBasligi.com Peki metal karyola alırken nelere dikkat etmelisiniz? Demir karyolalar genelde birçok yerde hazırda çok model barındırılmamaksızın siparişe özel imal edilen ürünlerdir. Böyle olunca nereden aldığınızın önemi daha da artıyor. Ferforje yatak modelini belirledikten ve fiyatta anlaştıktan sonra satıcı veya üreticiye herhangi bir garanti verip vermediğini sormanızı önermekteyiz boyası pasa karşı garantilimi? veya sallantıya sese karşı garantilimi? Demir yataklarda ince detaylar göz ardı edilip özensiz imalat yapıldığında kısa süre sonra yatakta gıcırdama ve oynamalar gibi olumsuzluklar göstermektedir.
KaryolaBasligi.com olarak yataklarımızın ve yatak başlıklarımızın kalitesine sonuna kadar güvenmekteyiz.. Herhangi bir nedenden ötürü sorun yaşarsanız (bu çok küçük bir ihtimaldir.) en kısa süre içerisinde sorununuzu çözmekteyiz. Gerekirse yenisiyle değişiyoruz. Ayrıca metal karyolaların boyaları kaliteli değil ise kısa süre içerisinde ortam iklim koşullarına göre kabarma ve dökülmeler paslanma ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun için yapılacak statik toz boyanın oldukça kaliteli olması gerekli.

Üstelik Çok Ekonomik

Ferforje Yatak Başlıkları

Yatak odanız için kullanışlı yatak başlıklarını onlarca farklı tasarım ve renk seçeneği ile Karyola Başlığı'nda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Yatak odasındaki en önemli dekoru olan yatağınızın kendini gösterebilmesi için önemli bir aksesuar olan ferforje yatak başlıkları farklı tasarımlarda üretilebilmekte. İster yeni evlenin ister yatak odanızı yenilemek isteyin size özel tasarım eşşsiz yatak başlıkları için bizi arayabilirsiniz. firmamıza sipariş verebileceğiniz yatak başlık modelleri  her zevke hitap edebilecek alternatiflerdir diyebiliriz. Bazı başlıklar oldukça dikkat çeken şatafatlı iken bazı başlıklar daha sade soft görünüme sahiptir. Dilerseniz çift kişilik ferforje yatak başlıkları ve tek kişilik karyola yatak başlıkları da sipariş verebilirsiniz. Beğendiğiniz modelin çift kişilik olmasının da önemi yok. Aynı model yatak başlığını tek kişilik olacak şekilde imalat edebilmekteyiz. Son dönemlerde modern yatak odası tasarımı tercih edenlerin seçimi olan yatak başlıkları için farklı model ve renk seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Karyola yatak başlıkları size özel yatak başlığına çok uzak değilsiniz. Karyola yerine sadece ferforje yatak başlıkları arıyorsanız yatağınıza en uygun başlığı size özel imalat yapabiliriz.  www.karyolabasligi.com