Nisan 26, 2018

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Yatak odanızın dekorunu ilk andan itibaren değiştirir ferforje yataklar. Ferforje yatak, tasarımları neredeyse sınırsız sayıdadır diyebiliriz. Bu tamamen müşteri tarzına ve ergonomi koşullarına göre değişebilen esnekliktedir.


Metal Karyola alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Demir karyolalar genelde birçok yerde hazırda çok model barındırılmamaksızın siparişe özel imal edilen ürünlerdir. Hal böyle olunca nereden aldığınızın önemi daha da artmakta. Ferforje yatak modelini belirledikten ve fiyatta anlaştıktan sonra satıcı veya üreticiye herhangi bir garanti verip vermediğini sormanızı öneririz. Demir yataklarda ince detaylar göz ardı edilip özensiz imalat yapıldığında kısa süre sonra yatakta gıcırdama ve oynamalar baş gösterebilmektedir.


Ferforje yatak veya karyola nereden alınır ?

Bazı büyük avm firmalarından alınan karyola yatak başlıkları bir zaman sonra çürümeye sallantıya ve ses cıkarmaya başlar biz karyolabasligi.com olarak bu konuda devreye giriyoruz siz değerli müşterilerimize en kaliteli sağlam garantili ürünler üretiyoruz.


Ferforje yatak modelleri Nerelerde Kullanılır?

sadece evlerde kullanılmıyor elbette. Oteller, yazlıklar, pansiyon vs gibi yerlerde uygun bütçeli ferforje karyolalar oldukça tercih edilmekte.
Ayrıca bu yataklara medikal olarak bazı motorlu sistemler dahil edilerek alçalma yükselme gibi fonksiyonlar da ekleyebilmek imkanı bulunmakta.