Mayıs 1, 2018

Pirinç Yatak

 

  • Pirinç Yatak Başlığı
  • Konforlu Karyolalar
  • Her Odaya Uygun Modeller
Pirinç Yatak Başlığı

tek kişilik baza başlıkları ve çift kişilik baza başlıkları pirinç ile mükemmel uyum sağlamakta. Her yatak için uygulanabilir çözümler sunan pirinç baza başlıkları ile ufak dokunuşlar ile en modern dekoratif sonuçlar elde edilmektedir. Yatak odalarında baza ya da yatak çerçevesini tamamen değiştirmeden sadece yatak başlığı ile değiştirilebilmekte. Özellikle baza kullanmaktan vazgeçmek istemeyenler için tek kişilik baza başlıkları ve çift kişilik yatak baza başlıkları fark edilir çözümler sunmakta. Pirinç materyal olarak daha kolay şekillendirilebilen ve oldukça uzun ömürlü bir malzeme oldugundan dolayı güvenle her alanda tercih edilebilir. El işçiliğin en güzel en iyi örneklerini bir araya getiren pirinç yatak başlıkları ile yatak odalarına yeni bir dekorasyon tercihi getirmekte.

Konforlu Karyolalar

Pirinç karyolalar yatak baza kullanımdan vazgeçenler için kapsamlı çözümler sunmaktadır. Baza ve karyola değişimine karar verenler yatak ölçülerine uygun pirinç karyola seçeneklerini rahatlıkla değerlendirebilirler. modern pirinç karyola modelleri ile otantik bir şıklık elde etmek mümkün. Pirinç alışımında farklı renkler elde etmek bakır, altın rengine daha yakın olan materyaller tercih etmek yatak odanıza farklı tarzların ortaya çıkmasında etkili olmakta.

Her Odaya Uygun Modeller

Pirinç uzun yıllardır yatak odasının vazgeçilmez parçaları olmakta. Altın rengine sahip olması nedeniyle uzun yıllar boyunca statü göstergesi olarak kullanılan pirinç yatak odalarında sıkça tercih edilmektedir. Hem estetik hem de modern ve şık duran pirinç yatak başlık ürünleri konsept değişikliği arayanlar için bir çok farklı modeller sunmakta. 

karyolabasligi.com Tarafından özenle A kalitede üretilmiş pirinç karyolalar,pirinç yatak başlıkları ile yatak odanıza nostalji bir hava katın