Nisan 26, 2018

Hakkımızda

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hedefimiz farkımız ve değerlerimiz doğrultusunda müşterilerimizin çalışanların ve bütün paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurmaktır. 
Değerlerimiz bizi bu güne kadar getiren ve yarınlara taşıyacak niteliklerimiz üretkenlik, işbirliği, dayanışma, takım anlayışı, müşteri memnuniyeti önceliği, teknoloji takibi ve müşteriye saygıdır. Hedefimiz Karyola Başlığı  olarak gelecekte kendimizi görmek istediğimiz yer; Hizmet vermekte olduğumuz sektörde güvenli, sürekli, estetik ürün üretebilen ve saygınlığı temsil eden geleneğimizi sürdürmektir. Farkımız Karyola Başlığı olarak varlık nedenimiz ve bizi diğerlerinden ayıran yönlerimiz; Çalışma etiğine sadık kalarak ürün hizmetlerimizde boya ve işçilik kalitesini ön planda tutmak, üç ile beş yıl arasında garanti vermek almak istediğiniz hizmette sadece katolog ürünleri ile sınırlı kalmak yerine hayal ettiğiniz size özel çözümler sunmak ve sanatsal değerleri olan mükemmellikte çalışmalar yapmak

KARYOLA BASLIGI OLARAK ULU ÖNDER ATATÜRK’ÜN DEDİĞİ GİBİ;

“Az zamanda çok ve büyük işler yaptık. …Fakat yaptıklarımızı asla kafi görmeyiz. Çünkü daha çok ve daha büyük işler yapmak mecburiyetinde ve azmindeyiz. Yurdumuzu dünyanın en mamur ve en medeni memleketleri seviyesine çıkaracağız. Milletimizi en geniş refah vasıta ve kaynaklarına sahip kılacağız. Milli kültürümüzü muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkaracağız.”

İşte biz de Bu sözden yola Çıkıyor ve Millletimize ve Gelecek Nesile Layık ve Örnek Olmak için Uğraşıyoruz.